בתים חכמים

WISE HOME מערכות בתים חכמים

חברת WISE HOME מתמחה בתחום מערכות בתים חכמים ומאגדת ללקוח את חווית הבנייה של הבית החכם לחברה אחת שמבצעת את כל העבודה תוך מתן שירות אמין וללא התפשרות על מקצועיות.

כמו שידוע מספר התחומים הקשורים לבתים חכמים הוא מגוון, וצריך לדעת לשלב את כל התחומים בצורה של הבנת צורכי הלקוח, ולבנות לו את המערכות הנכונות לרצונותיו ולפי תנאיי הפרויקט (השטח).

WISE HOME – תלווה את הלקוח מרגע חתימת החוזה ועד סוף העבודה, תוך מתן שירות המתבטא בליווי הלקוח לכל מהלך הפרויקט בפגישות עם מתכנן/ת הפרויקט לגבי התוכניות, ותכנון מדויק וירידה לפרטי פרטים ופיקוחים רבים בכל שלבי הבנייה.

בתים חכמים

התחומים ש WISE HOME מתמחה בהם: חשמל חכם,אודיו וידאו,רשתות,צלונים,מתח נמוך (אזעקות,מצלמות,אינטרקום ומערכות שליטה).


חשמל חכם:

שליטה על תאורה,דוד,תנורי חימום וכו', מרקיזות,תריסים,תריסי רפרפה,צלונים,שקעים נשלטים, חימום ריצפה,מיזוג. ביצוע תרחישים: כגון-תרחיש צפייה בסרט,בלחיצת כפתור נוריד תריסים ונעמעם תאורת קירות וכיבוי תאורת מרכז , הכול בלחיצת כפתור אחת. ביצוע שעוני שבת: כגון-בבוקר התריסים יבצעו רפרוף או עלייה ובצהריים יסגרו. סוגי מפסקים: פלסטיק,זכוכית,זכוכית טאצ',מפסקי בוטיק בצבעים מיוחדים וצורות שונות,מפסקים עם מסך לשליטה על טמפרטורה- עיין מערכות שליטה.


אודיו וידאו:

התקנת מערכות קולנוע,בניית חדרי קולנוע,התאמת רמקולים נכונים לכל איזור,בניית ריכוזי אודיו,ארונות אודיו,מסכים,מעליות למסכים,מקרנים,מסכים למקרנים-עם מנוע,בלי מנוע. רסיברים,רמקולים מוגני מים. מטריצות- לפיזור מוסיקה לאזורים מרובים בבית,ויכולת שמיעת מוסיקה שונה בכל אזור. בניית חווית אודיו וידאו איכותית לפי תכנון מקדים עוד בשלב התוכניות. הכנות נכונות הם המרכיב הכי חשוב במערכות של בית חכם.

WISE HOME – הדמיון שלכם המקצועיות שלנו.
 

רשתות:

תכנון רשת WIFI מקצועית לבית/עסק,ראווטרים,סוויצ'ים,אנטנות רשת,ארונות רשת, אנטנות מוגנות מים. רשת מקצועית היא מרכיב חשוב בבית חכם עקב כך שהכול הופך להיות מנוהל או נשלט ע"י הרשת, ב WISE HOME אנחנו נתכנן לכם לבית/עסק את הרשת הנכונה לצרכים שלכם ולפי כמות המשתמשים שיש בשטח. משתמש-כל מכשיר הנמצא/גולש ברשת המקומית שלנו.

WISE HOME - גלישה מהנה.

צלונים:

בהרבה בניינים היום יש מוצר שנקרא צלון,הצלון ממוקם בין הזכוכיות זה צלון שניתן לרפרף אותו וניתן לבצע פקודת עלייה וירידה כמו בתריס רגיל. ב-WISE HOME- אנחנו מבצעים פרויקטים של צלונים שנשלטים ע"י בית חכם ומערכת שליטה, אך כדי שנוכל להגיע למוצר הסופי צריך לבצע את העבודה בצורה מקצועית. אנחנו מגיעים בשלב לאחר שהצלון הותקן וחברת האלומיניום משאירה כבל שיוצא מהמנוע לקופסת חיבורים מפה אנחנו מבצעים השחלות של כבל תיקני,מבצעים חיווט קופסאות, חיווט לוחות צלונים,בדיקות מקצועיות ע"י מכשיר מדידה מקצועי המותאם לצלונים,זיהוי צלונים, תכנות צלונים לפי דרישות הלקוח,ושילוב עם מערכת השליטה של הבית חכם.

מתח נמוך:

אזעקות, גלאים, אינטרקום עם מסכים איכותיים, שילוב מערכת אבטחה עם תרחישים של בית חכם. מצלמות באיכות HD גלויות וסמויות. מערכות אבטחה שניתנות לשליטה מרחוק. קיבורדים כניסה-זיהוי אצבע, כרטיס, צ'יפ. אנחנו נתכנן לכם את מערכת האבטחה הנכונה לביתכם/לעסק ע"י ידע מקצועי רב שנים בתחום.

מערכת שליטה:

שליטה מלאה על כל החשמל חכם)תאורה,תריסים,דוד,וכו'( ביצוע תרחישים משולבים עם חשמל חכם,אודיו וידאו,מערכות אזעקה. ביצוע שעוני שבת עם אפשרות שינוי שעות עצמאית ע"י הלקוח. שליטה מלאה על אודיו וידאו לפי אזורים ניתן גם לשלוח את התמונה שרואים על המסך בבית/עסק ישירות לאייפון/אייפד ע"י דוחסי IP לרשת. שליטה מלאה על כל התרחישים והפעלות מתוך הבית/עסק ומחוצה לו. הכול ע"י מערכת קלה ונוחה לתפעול,המערכת היא דו כיוונית ולכן כל מערכת דו כיוונית שאנחנו שולטים עליה ברגע שנבצע פעולה מיד נקבל אינדיקציה אמיתית על האייפון ובנוסף נקבל אינדיקציה גם מהמפסק של החשמל חכם המותקן על הקיר. מערכת דו כיוונית-זאת מערכת ששולחת לנו את מצב המוצר שאנחנו שולטים עליו. לדוגמא: לא כל מזגן אנחנו יכולים לשלוט עליו ברמה של חום,קור,מהירויות ושאר האפשרויות שלו לכן במזגנים של מיצובישי ודאיקין יש מתאם תקשורת השולח לנו את מצב המוצר ובכך יש לנו שליטה מלאה על המזגן מכל מקום שאנחנו נמצאים, בעוד שבמזגנים יותר פשוטים נוכל לשלוט עליהם ברמה של ON/OFF בלבד.

WISE HOME- שליטה מהנייד ומיד.

למידע נוסף על הפתרונות הייחודיים ולהצעת מחיר מותאמת אישית